Главная>>Блоги>>Маркетинг>>Відкриття прокату одягу. Тонкощі та нюанси сдачі одягу в оренду
Понедельник, 05 Май 2014 00:00

Відкриття прокату одягу. Тонкощі та нюанси сдачі одягу в оренду Избранное

Відкриття прокату одягу. Тонкощі та нюанси сдачі одягу в оренду thumbnail

Існуючий постійний попит на прокат нарядів для святкових і урочистих заходів, дає всі підстави стверджувати, що настала сприятлива пора для створення агентств з надання у тимчасове користування модних і дорогих нарядів для різних випадків життя.

Кожній жінці знайома ситуація, коли гардероб заповнений різними нарядами, а надіти на урочистий захід, святковий вечір або для походу в театр, зовсім нічого. А придбання нових нарядів з останніх модних колекцій або в бутиках відомих брендів може серйозно відбитися на фінансовому становищі навіть заможних громадян.

Та й існуючі модні напрями постійно змінюються, в результаті чого популярна на сьогоднішній день річ завтра вже може втратити свою актуальність. Наприклад, давно користується великою популярністю прокат весільних нарядів для наречених і костюмів для наречених.

Початковий капітал і команда партнерів і однодумців

Агентство з прокату нарядів для урочистостей, вечірок, це такий вид бізнесу у сфері надання послуг населенню з передачі у тимчасове користування одягу та різних аксесуарів, а також іншого не менш затребуваного одягу. Відкрити таке підприємство цілком може одна людина або група, що складається з двох-трьох чоловік, які об’єднані однією ідеєю і мають поняття про партнерські відносини в бізнесі.

Для такого виду бізнесу мінімальний розмір стартового капіталу в повній мірі залежить від орендної плати за приміщення, за умови, що немає власного приміщення, витрат необхідних для внутрішнього облаштування приміщення та вартості придбаного одягу та аксесуарів для майбутнього їх прокату.

Юридичні нюанси бізнесу з прокату одягу

Організація такої справи зажадає на початковому етапі вирішення деяких питань юридичного характеру.

• Потрібно підібрати організаційно-правову форму діяльності: індивідуальний підприємець (ІП) або товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ). Якщо ви плануєте організовувати бізнес з кількома учасниками, то краще вибирати для ведення бізнесу організаційно-правову форму — ТОВ, а в разі, коли в якості засновника виступатиме одна людина, то підходить форма ІП.

• Слід вибрати необхідну систему оподаткування. Якщо підприємство буде оформлено як ІП, то оптимальною системою для оподаткування є патентна система, а в разі, коли формою ведення бізнесу є ТОВ, то системою оподаткування слід вибирати ССО (доходи мінус витрати).

Вибір коду КОАТУУ:

71.40.9 Прокат різних виробів побутового призначення і предметів для особистого користування для домашніх господарств, організацій і підприємств, які не включені до інших угруповань. Примітка, таке угрупування включає в себе прокат одягу, взуття та текстильних виробів.

Необхідно передбачити торгівлю одягом для жінок і чоловіків та різними аксесуарами до неї.

Правильний вибір організаційно-правової форми діяльності визначає всі наступні дії: реєстрація в податковій інспекції, оформлення всіх правових документів, постановка в пенсійному фонді, оформлення договірних бланків, замовлення друку і так далі.

Варто відзначити, що всі відносини зі своїми майбутніми клієнтами слід оформляти на основі договору. Типовий договір для вашого підприємства потрібно розробити разом з юристом в процесі підготовки підприємства до відкриття.

Оренда приміщення

Однією з найважливіших складових успішного розвитку вашого бізнесу і залучення клієнтів, що важливо на початковому етапі розвитку, є вигідне місце розташування підприємства. Де краще орендувати приміщення?

• на території торгово-розважальних центрів або неподалік від них;
• поряд із зупинками громадського транспорту або станцій метро;
• поблизу дорогих бутиків популярного брендового одягу;
• в районах торгових і пішохідних вулиць.

Висока плата за оренду приміщення в таких місцях, це одне з найперших серйозних випробувань і левова частка початкових вкладень. За умови правильного ведення бізнесу витрати на оренду приміщення окупаються в перші місяці роботи.

Загальна площа приміщення повинна бути не менше 20 квадратних метрів, а висота стель повинна складати не менше 2,7 метрів. Приміщення агентства повинно мати декілька окремих кімнатам або бути розділене на декілька зон, які призначаються для:

• Складування та зберігання одягу та аксесуарів, призначених для прокату;
• Виставкового залу і прийому відвідувачів;
• Майстерня для пошиття;
• Службове приміщення.

Для агентства з прокату одягу слід вибирати світлі і просторі, щоб була можливість і місце обладнати примірювальну з дзеркалом великих розмірів (у повний зріст), встановити вітрини для виставки і торгівлі, вішалки для одягу, аксесуарів, підставки для взуття. Орендоване вами приміщення також має відповідати всім вимогам та існуючим нормам пожежної безпеки та санітарно-епідеміологічного нагляду.

Реклама послуг, що надаються з прокату нарядів

Для агентства з прокату нарядів для різних урочистих та святкових заходів реклама — прекрасний засіб для просування свого бізнесу на ринку послуг і надійний, перевірений часом інструмент із залучення клієнтів. Не варто лише розраховувати на безкоштовну рекламу і сприятливі відгуки вдячних клієнтів.

Потрібно користуватися друкованою рекламної продукцією для її поширення по житлових будинках, по перукарнях і салонах краси, у громадському транспорті і метро, в кафе, барах, ресторанах, розважальних центрах і так далі.

Можна створити сайт — візитку або великий портал, для залучення уваги інтернет-користувачів, це також дасть відмінну можливість для розміщення в мережі різної реклами, розміщувати свою рекламу та оголошення на всіляких безкоштовних і платних дошках оголошень.

Сайт-візитка, блог, портал — це ваша так звана мережева візитна картка, де розміщується для відвідувачів уся інформація про послуги і пропоновані товари, місце знаходження та режим роботи агентства, а також вартості послуг і товарів. Створений сайт, а тим самим послуги свого прокатного агентства можна просувати різними існуючими способами і методами.

Пошук потенційних клієнтів агентства з прокату одягу — це не разова акція, а копітка і постійна робота. Широка і повсюдна реклама, плюс позитивні відгуки клієнтів зможуть забезпечити підвищення попиту на послуги і тим самим підвищити прибуток. Необхідно дотримуватися одної умовуи: постійно працювати над розширенням рекламних інструментів.

Персонал

На початковому етапі пріоритетним напрямком є створення необхідної колекції нарядів для прокату і залучення перших клієнтів. Але, щоб вирішити ці завдання будуть потрібні кваліфіковані співробітники. Для злагодженої роботи агентства з прокату нарядів для торжеств і свят буде потрібно колектив співробітників у складі: співробітник для прийому клієнтів, співробітник із закупівлі нарядів зі знанням торгівлі, швачка, для індивідуального підгону одягу під кожного клієнта. Загальне ж керівництво агентством і розподіл усіх обов’язків між партнерами і призначення директора залежить від вибору вами організаційно — правової форми ведення діяльності (ІП, ТОВ).

Перша колекція нарядів

Спочатку колекція нарядів на прокат може складатися всього лише з декількох суконь, костюмів та аксесуарів до них. Вони повинні бути трендовими, відповідати останнім модним напрямками, мати високу якість, відноситься до відомих брендів або дизайнерам.

Ось приблизний список первинних нарядів:

1. Плаття вечірнє, довжиною до підлоги;
2. Сукня коктейльна;
3. Брючний костюм;
4. Аксесуари: рукавички, сумки, взуття і так далі;
5. Чоловічий костюм, смокінг, фрак;
6. Можна додатково мати чоловічі і жіночі карнавальні вбрання.

Варто відзначити, що всі надані для прокату наряди, повинні бути новими або в ідеальному стані після професійної хімчистки.

Перша колекція нарядів потребують серйозних капітальних вкладень. Але, варто відзначити, що наступне оновлення колекції відбудеться на так скоро, як це буває в магазині, сукні, видані напрокат через деякий час повернуться назад на манекени і вішалки. Першу закупівлю нарядів слід проводити на європейських розпродажах, наприклад, перед новорічними святами або під кінець чергового модного сезону. Розпродажі можуть бути як у реальних, так і в інтернет-магазинах. Ідея щодо створення та реалізації проекту «Агентство «Плаття на годину» може бути досить прибутковою сімейною справою практично в будь-якому регіоні, будь це маленьке містечко або мегаполіс.

Не кожна людина може купити вбрання, яке коштує більше ніж розмір середньої зарплати. Але взяти на прокат гарне вбрання при бажанні може кожен. Головна ідея такого бізнесу проста і доступна, а успіх в цілому залежить від правильно обраних і поставлених цілей, грамотно складеного бізнес-плану та згуртованої і надійної команди однодумців.


Рубрика "БЛОГИ" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.

ТОП

Последние публикации