You are here:Главная>>Блоги>>Сольвар Руслан Николаевич>>Захопливу подорож у світ казок для учнів організував народний депутат України Руслан Сольвар
Пятница, 21 апреля 2017 15:08

Захопливу подорож у світ казок для учнів організував народний депутат України Руслан Сольвар Избранное

У Великодній тиждень народний артист Укрїни Сашко Лірник розказував власні казки  дітям із сіл Бузова, Шпитьки, Новосілки, Чабани, Музичі і Забір’я.

Послухати єдиного діючого в Україні казкаря збирались повні зали. Сашко Лірник не просто розказував казки, а влаштовував ціле шоу-виставу, у якій брали участь не тільки учні, а й вчителі.

«Діти – це майбутнє України, тому виховувати у них патріотизм і любов до Батьківщини одна із головних задач, тим паче, коли це проходить у такій надзвичайно теплій атмосфері свята. Я і надалі займатимусь розвитком освітньої галузі на своєму окрузі, бо від рівня освіти підростаючого покоління залежить доля країни», - переконаний народний депутат Руслан Сольвар, який організував заходи за участі казкаря.

Нагадаємо, що за сприяння Руслана Сольвара схожі зустрічі з казкарем Лірником Сашком пройдуть також у селах Сквирського району вже у травні. Розклад заходів можна побачити на офіційному сайті народного депутата.

Рубрика "БЛОГИ" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]

Новости