Понедельник, 25 ноября 2019 08:15

Не лише Крим: Клімкін заявив про наміри Росії щодо розширення анексії

Клімкін переконаний, що Росія хоче весь Південь України, а не лише Крим.

Павло Клімкін / фото REUTERS

Колишній голова українського МЗС Павло Клімкін заявив, що Росія не зупиниться на анексії Криму та окупації частини Донбасу. За його словами, агресору потрібен увесь Південь України.

Об этом сообщает http://zarabotok-v-internet.com

Росії він потрібен для того, аби через Чорне море мати можливість впливати на Близький Схід, Середземне море та Африку, пояснив Павло Клімкін.

"Росія буде дуже послідовно працювати над отриманням контролю за Півднем України. Запобігти цьому є одним з наших головних завдань", – наголосив екс-глава МЗС.

Для впливу на Близький Схід, Середземне море та Африку Росії потрібен не тільки Крим, а й весь український південь. Вона буде дуже послідовно працювати над отриманням над ним контролю. Запобігти цьому є одним з наших головних завдань

— Pavlo Klimkin (@PavloKlimkin) November 24, 2019

Раніше начальник Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що Крим для Кремля є зовсім не "місцем відпочинку росіян". Мовляв, український півострів потрібен Росії, щоб мати контроль за Середземномор’ям.

За його словами окупанти сподіваються, що "свій" півострів у Чорному морі дозволить їм залякувати всю Європу, Північну Африку та панувати у Середземному морі.

Хомчак пояснив, що Росія хоче не лише Азовське море, але й весь Чорноморський басейн намагається позиціонувати "ледь не як російські внутрішні води".Джерело статті: “https://www.unian.ua/m/politics/10766849-ne-lishe-krim-klimkin-zayaviv-pro-namiri-rosiji-shchodo-rozshirennya-aneksiji.html”

Новости