Четверг, 20 апреля 2017 07:52

Команда благодійного фонду Руслана Сольвара «Разом у майбутнє» започаткувала програму БЕЗКОШТОВНИХ перевезень

Болюча тема пільгових перевезень не дає спокою громадам у тому числі і на моєму 91-му окрузі.

На жаль, наразі тимчасово призупинена дія державної субвенції, яка виділялась на компенсацію безкоштовного проїзду пільгових категорій населення, а саме - пенсіонерів, інвалідів 1-2 групи, чорнобильців, ветеранів Великої Вітчизняної війни та прирівняних до них осіб.

Нагадаю, що три роки тому команда благодійного фонду Руслана Сольвара «Разом у майбутнє» започаткувала програму БЕЗКОШТОВНИХ перевезень, аналогів якій немає в Україні. Сучасні автобуси та маршрутки ЩОДЕННО курсують у межах мого округу майже у півсотні міжселищних напрямків. Зауважу, що правом безкоштовного проїзду по цим маршрутам, окрім пільговиків, користуються соціальні працівники і працівники селищних рад. (Детальніше про розклад маршрутів можна дізнатись у моїх приймальнях та селищних і сільських радах).

Звертаю увагу пільговиків-фастівчан, що отримав відповідь на моє депутатське звернення, направлене на ваші численні прохання, зокрема і до мера Михайла Нетяжука. Керманич міста стверджує, що незважаючи на відсутність субвенції із держбюджету, у Фастові без будь-яких перешкод на громадському транспорті щоденно здійснюються перевезення пільгових категорій населення (офіційний лист-відповідь додаю)

Новости