Суббота, 25 января 2020 20:15

У львівському ліцеї ім. Івана Пулюя відкрився центр скелелазіння

У львівському ліцеї ім. Івана Пулюя відкрився центр скелелазіння

У суботу, 25 січня, при ліцеї імені Івана Пулюя, що на вул. Пулюя, 16, запрацював скелелазний центр Rosk Station. В рамках відкриття центру протягом дня тут відбувається болдерінговий фестиваль Rockstation Opening 2020, у межах якого проходять змагання як для професіоналів, так і для аматорів.

Об этом сообщает http://mir-publishers.net

Як повідомляє прес-служба Львівської міськради, під час відкриття центру участь у змаганнях беруть близько 150 осіб. Мер Львова Андрій Садовий під час огляду центру зазначив, що для міста важливою є підтримка та розвиток різних видів спорту та активного дозвілля для дітей і дорослих.

«Це дуже класний вид спорту, бо він розвиває зовсім інші м’язи. Я бігаю, плаваю, віджимаюсь, але відчуваю, що для того, щоб лазити по скелях, треба мати дуже серйозну фізичну підготовку. Думаю, що діти, які будуть сюди приходити, отримають дуже цікавий досвід, дуже особливі вміння. Я знаю дуже багато людей, які ходять в гори, і це особливі люди. Що може бути краще, ніж вершина, яку ти підкорив. Тут будуть їхні перші вершини. Дай Бог їм полюбити цей вид спорту», – сказав Андрій Садовий.

Фото 1 Фото 2 Фото 3 Фото 4 Фото 5 Фото 6 Фото 7
Фото Львівської міськради

«Скелелазіння — олімпійський вид спорту, що вже цього року пройде на Олімпіаді 2020 у Токіо. У програму змагань включено 3 види скелелазіння: швидкість, складність та боулдерінг (різновид скелелазіння на невисоких скельних утвореннях або штучних стендах без мотузки та страхувальної системи). Найпотужніші школи скелелазіння знаходяться в Харкові, Дніпрі та Одесі. Сподіваємося, незабаром Львів очолить цей список», — каже керівник скеледрому Rock Station Павло Божко.


Джерело статті: “https://zaxid.net/u_lvivskomu_litseyi_im_ivana_pulyuya_zapratsyuvav_tsentr_skelelazinnya_n1496634”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]

Новости