Пятница, 14 февраля 2020 09:15

Росія оштрафувала Facebook і Twitter на 4 мільйони: причина вражає

Суд у Москві оштрафував соціальні мережі Twitter і Facebook за відмову переносити в Росію сервери з персональними даними російських користувачів. Кожну компанію зобов’язали виплатити 4 млн рублів.

Об этом сообщает Руспрес


Loading...


Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “РИА Новости”, юристи Twitter і Facebook на процес не прийшли, як і представники Роскомнадзора. Суддя Міхальова Олександра виносила рішення за письмовим матеріалами, згідно з яким фігуранти справи не визнають себе винними.


Справу у відношенні Twitter було порушено за ініціативою Роскомнагляду з-за відмови надати дані про російських користувачів. Тепер протягом 60 днів Twitter повинен виплатити зазначену суму. Пізніше стало відомо: суд у Москві також оштрафував соціальну мережу Facebook на все ті ж 63,5 тисячі доларів за відмову локалізувати персональні дані росіян.


Мова йде про закон про збереження персональних даних, що діє в РФ з вересня 2015 року. Російські законодавці зобов’язали компанії зберігати й обробляти персональні дані росіян на території країни.


У грудні Путін підписав закон про покарання за порушення вимог зберігання персональних даних: від 100 до 200 тисяч рублів штрафу для посадових осіб та від одного до шести мільйонів — для юридичних.


Штраф слід сплатити протягом 60 днів з моменту вступу рішення в силу. При цьому компанії, за законом, можуть виплатити його частинами або попросити про відстрочку.


Обидві соцмережі штрафували і раніше – але тоді сума штрафу становила 3 тис. рублів ($47,1 тис.), після чого російські депутати підвищили максимальний штраф до 6 млн рублів ($94,3 тис.).


Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:


Суд засудив блогера Владислава Синицю до п’яти років колонії загального режиму за посади в твіттері.


Twitter потрапив у гучний скандал із-за Криму: сторінка “МЗС Росії в Криму” в Twitter отримала офіційний статус.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/02/13/rosiya-oshtrafuvala-facebook-i-twitter-na-4-miljony-prychyna-vrazhaye/”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]

Новости