Воскресенье, 11 февраля 2024 19:21

Загроза операції "наступник": політтехнолог пояснив, скільки ще правитиме Путін

Читать на русском

Загроза операції

Загроза операції "наступник": політтехнолог пояснив, скільки ще правитиме Путін

Путін боїться проводити знайому йому операцію "Наступник", оскільки це зараз як ніколи становить небезпеку для нього та для режиму. Однак царювання Путіна все одно закінчиться раніше, ніж його президентський термін.

Як розповів в інтерв’ю Главреду російський політтехнолог, галерист Марат Гельман, диктатор не досидить до 2030 року.

"Війна — випробування та трагедія для України, але і для Росії вона стала тягарем, що руйнує країну зсередини, зокрема економіку. Ми даремно сподівалися, що ця руйнація відбудеться миттєво, адже інтеграція російської економіки у світову здавалася дуже глибокою. Але виявилося, що це зовсім не так. Та й Китай відіграв важливу роль, коли замінив Росії "закриту" решту світу і як постачальник, і як споживач. Тому миттєвого розвалу не відбулося. Більше того, деякі санкції навіть гуртували росіян навколо Путіна", — зазначає він.

Гельман робить висновок, що Путін не зможе залишитись при владі так довго. Він додає, що швидше за все Путін не вирішуватиме, хто стане його наступником – це питання, яке вирішуватимуть інші люди.

"Путін же повинен думати про безпеку, збереження своїх капіталів і про те, щоб його оточення не постраждало за нової влади. Принаймні, поки триває нинішня військова кампанія, для Путіна пошук наступника не є актуальним питанням, більш того, це небезпечно. Можна говорити про близькі й далекі кола Путіна, але це безглуздо, тому що людина передбачає, а Бог розпоряджається, і в даному випадку не має значення, що там передбачає людина Путін, оскільки буде все одно інакше, — зазначає Гельман.

Окрім того, російський політтехнолог зазначає, що стратегічні плани Путіна ніколи не реалізовувалися через слабкість кремлівського диктатора та обмеженість у ресурсах, які є в Росії.
Новости