Понедельник, 30 ноября -0001 00:00

Через рішення Трампа у Харкові протестували палестинці


У Харкові палестинці вийшли на акцію протесту. Учасники акції виступають проти рішення президента США про визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю.

Як повідомляє « МедіаПорт», на площі Конституції в Харкові сьогодні вдень зібралося більше півсотні людей.

«Громадяни арабських країн протестують проти рішення президента США Дональда Трампа про визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю, — учасник акції Хасан Рінан. — Трамп не має на це права і порушує всі міжнародні рішення».

«Ми вважаємо, що це історично столиця Палестини, але так як є конфлікт з цього приводу, це питання залишається відкритим», — додав він.

Акцію протесту в Харкові, за словами Хасана Рінана, організувала палестинська діаспора і організація «Палестино-Українська дружба».
Протести палестинців у Харкові
Протести палестинців у Харкові

Як повідомллося, у столиці Лівану Бейруті відбулися акції протесту проти рішення Дональда Трампа щодо визнання Єрусалима столицею Ізраїлю. Через що зазнало нападу посольство США.

6 грудня президент США Дональд Трамп заявив про визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю і доручив Держдепартаменту почати підготовку до переведення посольства Америки з Тель-Авіва до Єрусалиму. Це викликало хвилю протестів по всьому світу. Ліга арабських держав назвала рішення США «недійсним і таким, що не має юридичної сили» і закликала Америку відмовитися від нього.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/society/cherez-rishennia-trampa-u-kharkovi-protestuvaly-palestyntsi/” Об этом сообщает ukr-kompas.in.ua со ссылкой на СМИ.

Новости