Понедельник, 30 ноября -0001 00:00

Уряд схвалив проведення пробного перепису населення в 2019 році

​Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про проведення пробного перепису населення України в 2019 році. Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку, передає УНН.

Це рішення є частиною підготовчих заходів до проведення Всеукраїнського перепису населення, запланованого на 2020 рік. Об этом сообщает agrimpasa.in.ua со ссылкой на СМИ.


Зазначається, що пробний перепис населення буде проводитися в Оболонському районі Києва та Бородянському районі Київської області у грудні 2019 року.


Проведення пробного перепису населення дозволить: сформувати технології, відпрацювати інструменти і методи проведення перепису населення; протестувати використання під час перепису планшетів і ноутбуків, щоб прискорити внесення статистичної інформації та її обробку; опрацювати організаційні заходи проведення перепису, зокрема подальше опрацювання отриманих даних.


Відповідальною за проведення пробного перепису населення уряд призначив Державну службу статистики. Національна поліція має забезпечити публічну безпеку і порядок.


Зазначимо, востаннє Всеукраїнський перепис населення проводився у 2010 році.


УНН

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/uryad_shvalyv_provedennya_probnogo_perepysu_naselennya_v_2019_rotsi_291934.html”

Новости