Суббота, 07 сентября 2019 17:39

Сенцов і Балух вже залишили "Феофанію", інших ще обстежують - ЗМІ

Олег Сенцов та Володимир Балух вже залишили лікарню "Феофанія", куди доправили 11 звільнених бранців Кремля після прильоту в Україну, решті продовжують проводити необхідні обстеження та аналізи.


Джерело: "5 канал"


Деталі: У "Феофанії" звільненим зробили електрокардіограми, провели загальні клінічні аналізи та ультразвукові дослідження.


За словами лікарів, стан колишніх полонених різний. Родичі звільнених бранців перебувають поряд із ними.


Нагадаймо,


  • 7 вересня відбувся обмін утримуваними Україною і Росією громадянами у форматі «35 на 35». Список переданих Україні громадян читайте тут, Росії – тут.
  • В Україну в рамках обміну прибули 35 українців, серед яких політв’язні Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Володимир Балух, Роман Сущенко, Микола Карпюк, Станіслав Клих, Павло Гриб, Євген Панов, Артур Панов, Едем Бекіров, Микола Сизанович, а також захоплені Росією біля Керченської протоки моряки.
  • Українських моряків доправили для обстеження до військового госпіталю, інших звільнених українців – до лікарні "Феофанія".
  • Серед моряків, які повернулися з РФ, осіб у важкому стані немає, звільнений політв’язень Станіслав Клих перебуває у реанімації.


Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2019/09/7/7225642/”

Новости