Понедельник, 30 ноября -0001 00:00

У Нью-Йорку затримали чоловіка, який намагався зайти в собор з каністрами бензину


У Нью-Йорку затримали чоловіка, який намагався потрапити в собор Святого Патрика з двома каністрами пального
Про це повідомляє поліція Нью-Йорка в Twitter.

"Близько 19:55 (02:55 за київським часом — ред.) чоловік увійшов у собор Святого Патрика на Манхеттені з каністрами з бензином і з рідиною для розпалювання, після чого був затриманий поліцією Нью-Йорка без будь-яких пригод", — йдеться у публікації. Об этом сообщает 0522ua.com со ссылкой на СМИ.

Around 7:55pm, a man walked into St. Patrick’s Cathedral in Manhattan with gas cans and lighter fluid, and was subsequently apprehended by @NYPDCT without incident. We thank our partners for their help, and remember — if you see something, say something. pic.twitter.com/qEbmklnqzQ

— NYPD NEWS (@NYPDnews) 18 апреля 2019 г.

Як зазначає New York Post, затриманим виявився 37-річний Марк Лампарелло з Нью-Джерсі. Раніше його вже двічі затримувала поліція міста за злочинне зазіхання та пияцтво в громадському місці.

При затриманні він хлюпнув вміст каністр на двері собору.

Поліція допитує чоловіка, який стверджує, що ніс каністри з пальним, бо в його фургоні закінчився бензин. При перевірці авто його слова не підтвердилися.

Інцидент є дуже підозрілим, особливо якщо врахувати, що він стався через два дні після того, як у Парижі спалахнула пожежа в Соборі Паризької Богоматері, пише видання.

Католицький собор Святого Патрика побудований в 1878 році.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/04/18/u_nyu_yorku_zatrymaly_cholovika_yakyy_namagavsya_zayty_v_sobor_z_kanistramy_benzynu”

Новости