Пятница, 13 сентября 2019 08:13

Призначення гравця в покер Верланова головою ДПС збільшує корупційні ризики – розслідування

Якщо державну податкову службу очолює людина, яка добивалася визнання азартної гри в покер офіційним видом спорту, це змушує непокоїтися за долю антикорупційних реформ та стабільність фінансової системи України. Про це про це йдеться у журналістському розслідуванні, яке опубліковане в газеті «Правдошукач».

Як повідомляли ЗМІ, у квітні 2019 року Сергій Верланов виграв конкурс на посаду голови Державної податкової служби України. До того він працював заступником міністра фінансів та адвокатом. Верланов був засновником громадських організацій «Асоціація гравців у покер» і «Федерація покеру України», які через суд домагалися включення «спортивного покеру» до переліку видів спорту в Україні. Через місяць після призначення Верланова заступником міністра фінансів, у серпні 2018 року покер проголосили видом спорту на державному рівні. Відповідно до академічного словника української мови, покер – це вид азартної гри в карти.

Під час журналістського розслідування було встановлено, що голова новоствореної ДПС Сергій Верланов призначив своїм радником адвоката Олександра Кондру, який забезпечував юридичне супроводження бізнесу «короля конвертів» Василя Костюка.

Також у журналістському розслідуванні висловлюються сумніви щодо чесності кадрових конкурсів у податковому відомстві. Наприклад, економічний експерт Фонду суспільної безпеки Юрій Гаврилечко звернув увагу на те, що міністр фінансів Оксана Маркарова сприяла призначенню її заступника Сергія Верланова на посаду голови ДПС, попри те, що він менше року працює на державній службі. Переможець цього конкурсу був відомий заздалегідь, і те саме відбувається із очікуваними конкурсами на керівні посади в обласних податкових. Політика призначення друзів замість професіоналів створює корупційні ризики, підкреслюється у розслідуванні.

Сергій Верланов позиціонувався як палкий прихильник реформ і в команді прем’єра Володимира Гройсмана, і в команді Президента України Володимира Зеленського. Однак від гравця в покер можна очікувати блефу, особливо якщо його знайомі пов’язані з конвертаційними центрами та контрабандними схемами, застерігає газета «Правдошукач».

Кордон”

 
 
 Версия для печати

 

 

 

Комментировать

Комментарии - страница 1

12.09.2019 17:46https://bitly.su/woIMmb
 

ГО “АСОЦИАЦИЯ ГРАВЦИВ У ПОКЕР”

Перечень учредителей юридического лица

БОУМЕН ТЕРИ

ЮРАШ ДИАНА ИВАНИВНА

ВЕРЛАНОВ СЕРГІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ

12.09.2019 17:56Мысль в слух
 

Теперь Верланов — головная боль Зе. Теперь за все проколы Зебилов отвечает один Зе. И если ему не хватит мозгов до конца года изменить кадровую политику — к весне сменят Зе. Причём вся ненависть к попередникам перельется на Зе. Поэтому у Зе есть шанс стать самым быстрым президентом с самым коротким сроком сидения на троне. Пока к этому он движется в турборежиме, как и его ЗеРада.

12.09.2019 19:56в утиль
 

Сергей Верланов: кто за ним стоит и почему он не имеет права стать главой налоговой службы

Как утверждает экономист Юрий Гаврилечко, Верланов – протеже своего начальника, главы Минфина Оксаны Маркаровой. Согласно законодательству, он не имеет права претендовать на такую высокую должность, так как не имеет 3-летнего опыта работы на государственной службе. По словам Гаврилечко, весь опыт работы Верланова на госслужбе -10 месяцев на посту замминистра.

13.09.2019 7:28Инна
 

Ребята из НАБУ, вы перестроились под новую власть? Тогда пригласите Верланова для “откровенной” беседы. Поверьте, ему есть что рассказать доблестным сотрудникам антикоррупционного органа.

13.09.2019 11:10Моня
 

В Одессу Варланов назначил в.о. Чеботареву Наталью. Из досье Чеботаревой: в Одессу пришла из Донецка вместе с Чернобаем,- соратником и другом Клименко, отвечавшим лично за програмники и конверты., курировала в Одессе при Клименко возмещение НДС по фиктивным сделкам, любит бухнуть и погудеть, а ещё, судя из личных фото, Париж и омары. И этот кадр приглянулся Варланову, вопрос - чем?

Новости