You are here:Главная>>Новости>>Голова комітету Громради при Міноборони Пінчук розкрив корупційні схеми в МОУ - відео у Фейсбук
Понедельник, 30 октября 2017 14:03

Голова комітету Громради при Міноборони Пінчук розкрив корупційні схеми в МОУ - відео у Фейсбук

МІНОБОРОНИ КУПИЛО НЕПРИДАТНИЙ БУДИНОК В КАМЕНСЬКОМУ
 

Сенсация! В Министерстве обороны Украины

проведено закрытое совещание – КОРРУПЦИЯ СИСТЕМНА

 

Пару днів тому в Міністерстві оборони було проведено практично напівзакриту нараду. Йшлося про корупцію.

 

У нараді взяли участь Міністр оборони Полторак, його заступник Руснак, Держсекретар Дублян (колишній очільник ВСП), члени Громадської ради при міноборони і начальник ГоловКЕУ ЗСУ Галушка.

 

Стараннями громадського діяча – голови комітету Громради Євгена Пінчука – інформація потрапила в соціальну мережу Facebook. https://www.facebook.com/mestovstrechida/videos/865908983570091/

 

Та на сторінку у Фейсбук пана Пінчука потрапила лише частина інформації. Власне, його – Пінчука, голови Комітету і очільника ВСБО (військові безхатченки) – виступ. На трибуні громадський діяч, викладаючи факти, вигукнув: «Це ж схема! Корупційна схема!»

 

Було викрито які будинки, і в яких містах України не будуть добудовані. Чому саме. І скільки на них виділено коштів. В такий спосіб, пан Пінчук розкрив схему.

 

Підсумовуючи свій виступ, голова комітету Громради наголосив, що за виділені протягом 3 років кошти можна було побудувати та закупити не 1000 (1200), а щонайменше 3 000 квартир.

 

Та ще до Пінчука, першим виступив Міністр Оборони України Степан Полторак. З інсайдерських джерел стало відомо, що Міністр заявив прямо

 

КОРУПЦІЯ У ВІЙСЬКОВОМУ ВІДОМСТВІ – ЦЕ СИСТЕМА

 

Тому, на думку Міністра, і боротися з корупцією треба системно.

 

Особисто Полторак пройшовся по так званих «дерибанах» міноборонівських земель, надто – під Одесою, де інвестиційним договором передбачено значно менше виділення квартир для військових, ніж це належить з огляду на вартість і площу міноборонівських земель.

 

Очільник Оборонного відомства зосередив свою увагу на ситуації навколо «7 кілометра», де земля оборонного відомства здається під контейнери, як то кажуть, «за копійки».

 

Така проблема є і в інших регіонах України. У Львові борці з корупцією, передусім, колишній радник Міністра оборони Руслан Тростинський, викрили земельно-квартирну оборудку, до якої був причетний син військового чиновника - місцевого очільника КЕУ. В наслідок тої оборудки, до військової черги безквартирних потрапила лише 1 квартира. Натомість «в нікуди» пішло 10 гектарів міноборонівської землі, за рахунок чого можна було побудувати чи купити значно більше квартир для захисників України.

 

Показово, що у Львові вибухнув паралельно з історією про оборудку інший скандал: радник Полторака Тростинський виявив і за фільмував факт використання курсантів Академії сухопутних військ, якою керує генерал Павло Ткачук, на ремонті цивільної квартири. Курсантів використовували як безкоштовну робочу силу, в кращих традиціях Радянської Армії.

 

Розпочався скандал, його висвітлював телеканал Інтер і проект ПРАВДА ТУТ. https://www.youtube.com/watch?v=N8z45-o7rVc

 

Втім, звільнили після того не реальних винуватців, командирів, які направили курсантів на приватний ремонт, а самого радника Міністра оборони з питань протидії корупції Руслана Тростинського. При чому, звільнили, не попередивши його, до того ж, заднім числом. Така собі, розплата.

 

На разі, корупція «з’їдає» оборонне відомство. Хто переможе? В мережі вже з’явилися роліки, що їх присвячено «героїчним» корупціонерам в погонах https://www.youtube.com/watch?v=WheC9khS_Ak

Новости