Пятница, 12 апреля 2024 17:58

ЗМІ: США очікують масованих ударів Ірану по Ізраїлю вже 12 квітня

Американські чиновники вважають, що Іран вже 12 квітня може завдати масованого удару безпілотниками та ракетами по Ізраїлю у відповідь на обстріл свого консульства в Дамаску, де знаходилися іранські генерали. Про це повідомляє CBS News із посиланням на два джерела.

За оцінками співрозмовників CBS News, Іран може випустити по Ізраїлю “понад 100 безпілотників і десятки ракет”, націлених на військові об’єкти. У США вважають, що Ізраїлю буде важко захиститись від нападу такого масштабу.

Джерела CBS News припускають, що іранці можуть вдатися до менш масштабної атаки, щоб уникнути ескалації, але вважають реальною її ймовірність.

На цьому фоні Державний департамент США закликав американських громадян в Ізраїлі утриматися від поїздок за межі міст, захищених системою протиповітряної оборони “Залізний купол”.

Тегеран публічно не повідомив, як і коли завдасть удару у відповідь. Якщо він вирішить завдати прямого удару по Ізраїлю, це, побоюються американські чиновники, може перерости в “набагато ширший регіональний конфлікт”.
Новости