You are here:Главная>>Разное>>Під Миколаєвом подружжя вчинило моторошне самогубство, залишивши сиротами дітей: деталі трагедії
Воскресенье, 15 сентября 2019 13:33

Під Миколаєвом подружжя вчинило моторошне самогубство, залишивши сиротами дітей: деталі трагедії

У селі Багачівка, Миколаївській області, 11-річна дитина виявила на горищі власного будинку батьків, які повісилися.


Про це повідомляють "Факти".


У відділі комунікації поліції Миколаївській області журналістам розповіли, що, за попередніми даними, чоловік і дружина раніше вже висловлювали намір накласти на себе руки. Напередодні суїциду вони вживали алкоголь.


У сім’ї залишилися троє неповнолітніх дітей. Відразу після того, що сталося, їх забрали до себе родичі. У подружжя є також 25-річний син, який нині служить в українській армії на Донбасі. Ймовірно, незабаром він повернеться в Миколаївську область і буде оформляти опіку над молодшими дітьми.


За фактом події поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України ( "Умисне вбивство") з поміткою самогубство.


Нагадаймо, як раніше повідомляв "Апостроф" 8 вересня в Києві чоловік наклав на себе руки за допомогою флакона парфумів — він розбив пляшку і завдав собі глибокі порізи.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2019-09-15/pod-nikolaevom-suprugi-sovershili-jutkoe-samoubiystvo-ostaviv-sirotami-detey-detali-tragedii/174599”

Новости