Вторник, 23 апреля 2024 11:16

Андрей Андреевич Солодков - биография, компромат, фотографии

12 Марта 1968 (56 лет)

Председатель Высшего специализированного суда Украины по рассмотрению гражданских и уголовных дел.

  Биография

  Солодков Андрій Андрійович народився 12 березня 1968 р. У 1991 р. закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого. У 1991-1996 рр. працював у Харківській транспортній прокуратурі і Південній транспортній прокуратурі. У 1996 — 2006 рр. — суддя Дзержинського районного суду Харкова. З 2006 р. працює в Апеляційному суді Харківської області (суддя, заступник голови палати у цивільних справах, секретар судової палати у цивільних справах). Президент асоціації суддів Харківської області.

  Семья

  Одружений, виховує двох дітей.

  Политические амбиции

  Бывший председатель Апелляционного суда Харьковской области Андрей Солодков назначен председателем Высшего специализированного суда Украины по рассмотрению гражданских и уголовных дел. Об этом сообщили в пресс-службе ВССУ. В суде отметили, что соответствующее решение было принято на заседании Высшего совета юстиции Украины. Как сообщил журналистам председатель Комитета Верховной Рады по вопросам верховенства права и правосудия Сергей Кивалов, на заседании ВСЮ заместителем председателя Высшего хозяйственного суда был избран бывший председатель Киевского апелляционного хозяйственного суда Артур Емельянов.

  Отзывы о политике

  Представив нового керівника голова Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Леонід Фесенко. Як повідомив офіційний сайт Харківської облдержадміністрації (ХОДА), на представленні були присутні голова ХОДА Михайло Добкін, Харківський міський голова Геннадій Кернес, ректор Національного університету Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого Василь Тацій, начальник управління СБУ України в Харківській області Олександр Полковниченко, начальник Головного управління МВС України в Харківській області Михайло Мартинов. Ви чудово знаєте А.Солодкова. Це людина високопрофесійна, відповідальна. Переважна більшість співробітників судового корпусу Харківщини є високопрофесійними людьми, які з честю чинять правосуддя в Україні, і я хочу побажати всім вам подальшої плідної роботи в цій нелегкій справі, — підкреслив Л.Фесенко.<br /><br /> Для нас це людина досить відома, авторитетна, перспективна і найголовніше — він харків’янин. Як показує життя, особливо останнім часом, краще за всіх адаптуються на нових посадах саме вихідці з Харкова. А тим, хто приїжджає до нас, адаптуватися досить важко , — зазначив М.Добкін. У вас є повна довіра колективу, і це дуже важливо у вирішенні складних завдань, які стоять перед Апеляційним судом. Ви отримали повну підтримку в місті, області і нашій академії, — підкреслив В.Тацій.
Новости