Суббота, 18 мая 2024 18:43

Сергій Шапран увійшов у ТОВ «Будіндустрія-Сервіс ЛТД», яка наживається на піску

Ексдепутат Броварської міської ради, засновник Броварського алюмінієвого заводу (група Alumeta Group) Сергій Шапран (на фото) у квітні став співвласником компанії ТОВ «Будіндустрія-Сервіс ЛТД». Як відомо, компанія користується родовищем піску Спаське в акваторії річки Десна у Київській області. 

Про це, як стало відомо КВ, повідомляє Nadra.info із посиланням на дані Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Станом на 13 травня 2024 р. структура власників ТОВ «Будіндустрія-Сервіс ЛТД» виглядає так:

  • Михайло Пишний (м. Київ) – 50%;
  • Сергій Шапран (м. Київ) – 40%;
  • АТ «ЗНВКІФ «Денмарк» (м. Київ, власник Сергій Шапран) – 10%.

Наприкінці квітня партнери докапіталізували ТОВ «Будіндустрія-Сервіс ЛТД» на 17 млн грн: капітал компанії зріз із 2 175 000 грн до  19 175 000 грн (дані YouControl).

Михайло Пишний очолює засновану в грудні 2023 р. компанію ТОВ «Коростенський гранітний карʼєр» (власники Сергій Шапран і Володимир Соцков, YouControl). Сергій Шапран і Володимир Соцков на двох (50/50) також володіють ТОВ «Малинський гранітний карʼєр». Сергій Шапран і Михайло Пишний (50/50) контролюють ТОВ «Юні Сервіс», ТОВ «Юні Люкс» і ТОВ «Юні Стоун Плент» (всі компанії засновані в листопаді 2023 р.).

ТОВ «Будіндустрія-Сервіс ЛТД» володіє спецдозволом №6391 на видобування піску родовища Спаське (Київська обл., річка Десна). До березня 2024 р. бенефіціаром компанії був Володимир Наумець (YouControl).

В березні 2024 р. ТОВ «Шапран Груп» Сергія Шапрана стала учасником Національної асоціації добувної промисловості України (НАДПУ).
Новости