Вторник, 18 июня 2024 11:25

Ребров прокоментував першу поразку України на Євро-2024

Ребров прокоментував першу поразку України на Євро-2024

Ребров прокоментував першу поразку України на Євро-2024

17 червня перший матч збірної України в груповому раунді Євро-2024 завершився розгромною поразкою з рахунком 0:3 на користь противника. Про причину такої невдачі українських футболістів розповів тренер Сергій Ребров в коментарі "Суспільне Спорт".

За його словами, під час цієї гри він не побачив максимальної віддачі від усіх гравців, але це був лише перший матч. Тому надалі збірна буде більш ретельно проводити підготовку.

"Гадаю, що для всіх це було неочікувано. Це Євро. Завжди кажу: якщо хочемо досягти чогось на чемпіонаті Європи, кожен гравець мусить показувати максимум. На жаль, цього не було, але це перша гра. Будемо серйозніше та ретельніше готуватися до наступної", – сказав тренер збірної.

Водночас Ребров відзначив, що перші хвилини поєдинку контроль гри був за Україною. Далі футболістам не вистачило агресивності перед противником.

"Не думаю, що ми не бажали забити. І перші хвилини до пропущеного м’яча ми контролювали гру. Але є помилки, яких ми припускаємося, і це було. Вважаю, ми були недостатньо агресивні в атаці, не створювали моменти", – пояснив він.

Окремо тренер збірної розповів про подальші дії футболістів України. Вони "мають самі себе повертати", проаналізувати численні помилки, матч в цілому та готуватися до наступного поєдинку, адже Україна грає не просто задля перемоги, а в першу чергу – для ЗСУ.

"Я завжди кажу: гравці дуже вдячні тим, хто захищає нашу країну. Перед грою казав футболістам, що ми граємо для них, що маємо показати дух українців. На жаль, такий результат. Впевнений, що на наступну гру буде інший настрій", – підсумував Ребров.
Новости