Categories: Новости

У США призупинили справу про втручання Трампа у вибори в 2020 році

Справу про втручання Дональда Трампа у вибори 2020 року призупинили з огляду на обрання Трампа президентом США.

Джерело: «Європейська правда» з посиланням на CNBC

Деталі: У поданні до судді Тані Чуткан спецпрокурор Мін’юсту США пояснив необхідність призупинення провадження тим, що через «безпрецедентну обставину» перемоги Трампа на виборах обвинуваченню потрібен додатковий час для визначення подальших дій.

Прокурори мають подати звіт про результати свого аналізу судді до 2 грудня.

У США президенти користуються імунітетом від кримінального переслідування під час перебування на посаді. Тож після оголошення перемоги Трампа на виборах президента кримінальні справи проти нього перебувають під питанням.

У справі, про яку йдеться, Трампа звинувачують у злочинах, пов’язаних зі спробами вплинути на результат виборів 2020 року, коли переміг демократ Джо Байден.

Інша федеральна кримінальна справа про неналежне зберігання таємних документів у резиденції Трампа була закрита. Спецпрокурор Мін’юсту подав апеляцію на це рішення, але тепер її доля під питанням.

Одна з кримінальних справ проти Трампа – у Нью-Йорку – дійшла до суду присяжних, який визнав тоді ще експрезидента винним у виплаті грошей порнозірці в обхід правил фінансування виборчої кампанії. Вирок мають оголосити 26 листопада.

Розгляд іншої справи на рівні штатів, у Джорджії, де Трампу і понад десятку інших фігурантів інкримінують створення «організованого злочинного угруповання» для втручання в результати виборів, наразі призупинене через конфлікт інтересів судді.

superadmin

Recent Posts

Болгарія — одна з країн, де найпростіше отримати громадянство: що для цього потрібно

Існують різні підстави для отримання болгарського паспорта.

4 минуты ago

Цього тижня в Україні потеплішає: синоптикиня розповіла, коли

Утім, поки що на українців чекає навіть невеликий мокрий сніг.

4 минуты ago

Ціни на нафту знову хитнуло: Reuters назвало причини

Зазначається, що мита Трампа призведуть до зниження темпів зростання у США, Канаді та Мексиці, що…

4 минуты ago

В Україні оголосили І рівень небезпеки: яких областей торкнеться негода

Сьогодні у багатоьох областях України буде вітряно.

4 минуты ago

Зірка серіалу «Свати» з РФ відповів, чому росіяни-мовчуни не заслуговують на пробачення

Олександр Феклістов засудив публічних особистостей з Росії, які досі жодним чином не висловилися про війну.

4 минуты ago