«Українська правда» тепер доступна на тимчасово окупованих територіях в Android-браузері Ceno, який не потребує VPN підключення.
Деталі: Ceno (Censorship.No!) – це мобільний застосунок від канадської компанії-розробника eQualitie, яка створює децентралізовані інтернет-сервіси для підтримки більш рівноправної мережі.
На тимчасово окупованих Росією територіях України наразі є складнощі з доступом до українських інформаційних ресурсів, адже їх блокують російські окупанти. Щоб отримати доступ до «Української правди» користувачі можуть використовувати сервіси VPN. Зокрема український ClearVPN або ж американський VPN Unlimited – комерційні VPN-сервіси, які пропонують українцям безплатний доступ через «Дія.Підпис». Проте російська влада постійно намагається їх заблокувати.
Особливість браузера Ceno – кешування сайтів, які заборонені в країнах з авторитарними режимами, та доставка кешу за допомогою альтернативних технологій всередину таких країн. Дзеркало сайту «Українська правда» тепер також входить до складу цього кешу і через браузер Ceno доступне як на тимчасово окупованих територіях України, так і в Росії.
Доступ через браузер Ceno до українських ресурсів заборонених РФ буде відбуватись без VPN, реєстрації, персональних даних користувача та навіть при відключенні Росії від зовнішніх інтернет-каналів.
Для пристроїв з операційною системою Android завантажити Ceno можна з Google PlayMarket.
Запам'ятайте дати, в які вам можут відмовити у вінчанні.
Дівчина летіла до хворої матері, якій раптово стало гірше у лікарні. Останню добу вона змогла…
Дженніфер Гейл сподівається, що весь каст Mass Effect попрацює над серіалом.
Росіяни не відмовилися від своєї мети захопити повністю Донецьку та Луганську області.
Костадінов заявив, що Україна перебуває в "стані розпаду".