Пятница, 02 февраля 2024 12:46

В Ірпені демонтували ще 52 будинки за підтримки програми ПРООН в Україні

В Ірпені демонтували ще 52 будинки за підтримки програми ПРООН в Україні

З листопада 2023 року по січень 2024 року компанією "Енергетично-дорожнє будівництво" за підтримки програми ПРООН в Україні в Ірпінській громаді демонтували 52 житлових будинки, зруйновані внаслідок російської агресії

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Ірпінської міської ради.

Раніше в Ірпінській громаді за підтримки ПРООН в Україні було демонтовано 150 будинків. Таким чином, завдяки партнерству між ПРООН в Україні та Ірпінською міськрадою, в Ірпені було демонтовано понад 200 зруйнованих будинків, у тому числі й багатоквартирний будинок (гуртожиток) по вулиці Ніжинська, 6.

До демонтажних робіт в Ірпені компанією "Енергетично-дорожнє будівництво" за підтримки програми ПРООН в Україні було залучено 45 підготовлених фахівців та понад 20 одиниць важкої техніки і самоскидів, відсортовано та вивезено понад 13000 м3 будівельного сміття, зібрано та запаковано 43 м3 небезпечних відходів (азбестовмісні матеріали та мінеральна вата).

Мешканці Ірпінської громади вдячні надійним партнерами — ПРООН в Україні, керівництву Київської обласної військової адміністрації, працівникам підприємств-підрядників та кожному, хто долучився до демонтажу зруйнованого житла. Адже демонтаж — це перший крок до повноцінного проєктування, пошуку фінансування та відновлення людських домівок.

Нагадаймо, що бібліотека та школа мистецтв в Ірпені отримали подарунки від благодійників.
Новости