You are here:Главная>>Журнал>>Три українські телеканали розширили мовлення на адмінмежі з Кримом та Донбасі
Пятница, 20 сентября 2019 09:15

Три українські телеканали розширили мовлення на адмінмежі з Кримом та Донбасі

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення видала 19 вересня дозволи на тимчасове мовлення НСТУ, ТОВ «Гравіс-кіно» і ТОВ «ТРК «Студія 1+1». Таким чином, українські телеканали транслюватимуться ще у п’яти населених пунктах Донецької, Луганської та Херсонської областей, передає 1NEWS з посиланням на пресслужбу регулятора.“Телеканал суспільного мовника “UA:Перший” мовитиме в аналоговому форматі на 30 ТВК у смт Чаплинці Херсонської області. “2+2” показуватиме передачі у цифровому стандарті на 57 ТВК у м. Гірнику Донецької області, 41 ТВК у с. Бахмутівці Новоайдарського району і 5 ТВК у селищі Широкому Станично-Луганського району Луганської області, а також 50 ТВК у с. Чонгарі Генічеського району Херсонської області. “1+1” працюватиме у цифрі на 57 ТВК у м. Гірнику Донецької області, 5 ТВК у селищі Широкому Станично-Луганського району Луганської області і 50 ТВК у с. Чонгарі Генічеського району Херсонської області”, – ідеться в повідомленні.


У Нацраді зазнацають, що видані дозволи працюватимуть на розбудову українського цифрового телебачення на лінії розмежування і на межі з окупованим Кримом.


Усі дозволи на тимчасове мовлення видано терміном на 1 рік.

Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/try-ukrayinski-telekanaly-rozshyryly-movlennya-adminmezhi-z-krymom-ta-na-donbasi.html”

Сайт продается

Цена: 900$

Обращатся : [email protected]

Новости