Среда, 21 февраля 2024 20:53

В окупованому Донецьку росіяни "засудили" захисника "Азовсталі" з Грузії до довічного ув’язнення

Читать на русском

В окупованому Донецьку росіяни

В окупованому Донецьку росіяни "засудили" захисника "Азовсталі" з Грузії до довічного ув’язнення

Грузинському захиснику "Азовсталі" Мамуці Гацерелії в окупованому Донецьку "суд" оголосив "вирок". 22-річного бійця, який воював в Україні проти Росії, "засудили" до довічного ув’язнення.

Про це повідомила прокуратура РФ. Чоловіка визнали винним за двома статтями кримінального кодексу Росії: "Участь найманця у збройному конфлікті" та "Посягання на життя військовослужбовця".

Слідком РФ стверджує, що Мамука Гацерелія, перебуваючи у квартирі багатоповерхового будинку в Маріуполі, "відкрив вогонь по чотирьох російських військовослужбовцях, троє з яких загинули, одному вдалося вижити".

У Донецьку росіяни  xdideeieuidduant

Мама юнака Далі Чхеїдзе розповіла, що її син, вимушений переселенець з Абхазії, до вторгнення Росії в Україну служив у силах оборони Грузії. У березні 2022 року пішов добровольцем до Збройних сил України, підписав контракт із Міноборони та був офіційно зарахований стрільцем до Іноземного легіону добровольців.

Мамука попав у полон у травні 2022 року, коли його частина вже виходила з "Азовсталі" у Маріуполі. Матір військового повідомила, що весь цей час у неї не було жодного зв’язку з ним і його адвокатом.

Тепер Далі Чхеїдзе збирається "зателефонувати до Москви". "Ми зв’язалися з Україною, і нам сказали, що він не їхній громадянин і нічим допомогти не можуть", – розповідає жінка. До списків на обмін Мамуку в РФ не вносять, бо вважають "іноземним найманцем".
Новости