Четверг, 03 декабря 2020 17:58

"Просто викинула наші звернення": підприємці розповіли про "спілкування" з відомою "слугою" на мітингу

Глава Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова не захотіла вислухати вимоги підприємців, які проводили акцію протесту біля Верховної Ради, і грубо відкинула їхні пропозиції.

Об этом сообщает Компромат


Про це розповіла підприємець, співорганізатор Руху #SaveФОП Лілія Чередніченко в програмі "Всьо по бєспрєдєлу" з Роксаною Руно на Апостроф TV.


За словами Чередніченко, вона намагалася донести до народної обраниці прохання і вимоги підприємців.


"Ми просили її не голосувати за законопроект (про введення РРО — "Апостроф"), вона намагалася прорватися. Багато людей — звичайних ФОпів не пробачили їй "дітей низької якості" (заява Галини Третьякової стостовно соціальних виплат на дітей — "Апостроф"). На те, що ми просили, вона сказала: "Ні!" і просто викинула наші звернення щодо законопроектів", — розповіла Чередніченко про "діалог" протестувальників зі "слугою народу".


За словами представниці протестного руху, Третьякова не звернула жодної уваги на людей і їхні вимоги і пішла до приміщення Верховної Ради.


"Складається враження, що всі, хто знаходяться у владі — у Верховній Раді, комітетах, уряді — роблять все, щоб підірвати авторитет президента і зробити його "вбивцею ФОПів", - додала Чередніченко.Як повідомляв "Апостроф", народного депутата від партії "Слуга народу" Галину Третьякову вимагали позбавити повноважень через антигуманне висловлювання про сім’ї, які отримують соціальну допомогу. Вона назвала дітей з цих сімей "дітьми низької якості".


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/government/2020-12-03/prosto-vyibrosila-nashi-obrascheniya-predprinimateli-rasskazali-o-svoem-obschenii-s-izvestnoy-slugoy-na-mitinge/216760”

Новости