Среда, 15 мая 2024 17:23

Тепер вже "у червні": не-українська за світоглядом і ментальністю більшість в Раді не поспішає забороняти московський патріархат в Україні

Заступниця голови Комітету гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук заявила про закінчення роботи над законопроєктом щодо діяльності Української Православної церкви (в єдності з МП). Він готовий до другого читання Верховної Ради.

Про це Кравчук сказала в ефірі телеканалу Рада.

“Таблиця з правками розміщена на сайті Верховної Ради України. Тобто якихось умовних формальних перепон для того, щоб законопроєкт попав зараз в порядок денний — зараз немає”, — сказала вона.

На думку Кравчук, на Погоджувальній раді найближчих сесійних днів це питання буде стояти дуже гостро і цілком вірогідно його проголосують у травні або червні.

Законопроєкт стосується не свободи віросповідання, а національної безпеки, тому не можна зволікати з його прийняттям”, – зауважила Кравчук.

Нагадаємо: Ліквідація “московського патріархату" в Україні: комітет Ради провалив розгляд законопроєкту у лютому і розпочне аж 5 березня.

Також нагадаємо: Обмеження діяльності Московського Патріархату Рада може розглянути в лютому — Потураєв.

«Аргумент»
Новости