Среда, 15 мая 2024 17:09

Збройні сили знайшли спосіб підривати російські танки-"сараї"

Збройні сили знайшли спосіб підривати російські танки-

Збройні сили знайшли спосіб підривати російські танки-"сараї"

Сили оборони України дедалі активніше знищують російські танки-"сараї", на яких окупанти покладали великі надії при спробі прориву фронту.

Однак за останню добу було зафіксовано два нових випадки підриву такої “модифікованої” бронетехніки, на яку російські військові встановлюють великі металеві навіси.

Перший танк-"сарай" Т-72Б3 було знищено поруч із населеним пунктом Нововодяне в Луганській області. У соціальних мережах з’явилося відео, на якому українські військові атакують танк ззаду за допомогою fvp-БпЛА, який пробиває броню і підпалює машину. Після ураження танк загорівся, доля екіпажу залишається невідомою.

14.05.2024 — різне qrxiquieuiqeant

14.05.2024 — різне

14.05.2024 — різне

14.05.2024 — різне

14.05.2024 — різне

Другий танк був знищений під Красногорівкою в Донецькій області. На оприлюднених фотографіях видно, що його також підбили ззаду: після вибуху шматки броні почали відпадати від нього на ходу. Військові експерти зазначають, що однією з основних проблем із танками-"сараями" є доля екіпажу, оскільки в разі загоряння вибратися з танка практично неможливо. Російські солдати або гинуть всередині, або задихаються від диму.
Новости