Среда, 15 мая 2024 17:32

МВС застерігає щодо «фейкових повідомлень» із закликами евакуюватися із Харкова

Раніше міський голова Харкова Ігор Терехов повідомляв, що, попри постійні російські обстріли та наступ сил РФ на півночі області, наразі не планується евакуація із обласного центру

Росія поширює повідомлення нібито від Державної служби з надзвичайних ситуацій України щодо евакуації з Харкова – про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ 15 травня.

«Ворог розповсюджує брехливі повідомлення нібито від ДСНС України із закликами евакуюватися з міста Харкова у безпечніше місце. Насправді це черговий ворожий фейк, мета якого – посіяти панічні настрої серед суспільства», – заявляють в уряді.

МВС додає, що зараз немає потреби в евакуації жителів Харкова. Воно також закликає довіряти лише офіційним джерелам інформації.

Раніше міський голова Харкова Ігор Терехов повідомляв, що, попри постійні російські обстріли та наступ сил РФ на півночі області, наразі не планується евакуація із обласного центру.

За його словами, навпаки, сьогодні Харків приймає евакуйованих − до міста приїжджають люди з районів, де зараз йдуть активні бойові дії, вже прибули понад 6 тисяч людей.

На тлі російського наступу на півночі Харківщини, за даними ОВА, волонтери евакуювали 2202 місцевих жителів з Чугуївського району, 3533 з Харківського, 79 з Богодухівського та 2177 людей.

Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Форум
Новости