Вторник, 18 июня 2024 11:22

Будівництво залізниці від Маріуполя до Криму: аналіз DeepState

 DeepState розкриває правду про будівництво залізниці від Маріуполя до Криму

Канал ґрунтовної аналітики DeepState звертає увагу на останні новини про будівельні роботи залізничного полотна від Маріуполя до Криму вздовж Азовського узбережжя. Повідомлення про новий маршрут часто плутають із тими роботами, що вже тривалий час ведуться на лінії Маловодне-Бурне, яка забезпечує залізничне сполучення Таганрог-Ростов-Маріуполь та альтернативний маршрут від Волновахи до Донецька.

Відповідно до оприлюдненого повідомлення, DeepState вже давно слідкує за будівництвом залізниці на лінії Маловодне-Бурне, яка виділена на мапі жовтим кольором. Про це ми писали ще на початку квітня, коли залізниця майже була завершена, і найближчим часом очікується її запуск. Нова гілка, довжиною 60 км, дозволить здійснювати залізничний рух з Таганрогу та Ростову в Маріуполь, що стане альтернативним шляхом для перекидання військ.

Журналісти DeepState зазначають, що північніше Волновахи окупанти зібрали залізничну конструкцію, відому як "царь-потяг".

Одночасно в мережі поширюється інформація про будівництво залізниці в Крим вздовж Азовського узбережжя. Наша команда не знайшла підтвердження цих робіт. Початкові версії про "зародкову стадію" будівництва базувалися на грейдерних шляхах, але вони не отримали подальшого розвитку.

Існує залізничне сполучення Крим-Мелітополь-Верхній Другий Токмак-Бердянськ-Волноваха-Маріуполь, але невідомо, чи використовується ця гілка для військових потреб через близькість ЛБЗ. Однак, це не нова залізнична гілка, про яку йде мова в публічному просторі.

Окрім того, зазначають аналітики, московити активно проводять інженерні роботи з будівництва газотранспортної інфраструктури, що спочатку помилково сприймали за будівництво залізниці. На супутникових знімках видно, що роботи проходять від Бердянська до хутора Максимов Ростовської області. Робіт по будівництву залізниці вздовж Азовського моря до Криму немає.

Нагадаймо, в окупованій Євпаторії російські військові по всьому узбережжю риють окопи. Проведення таких робіт окупантами є політичним сигналом місцевому населенню та країнам Заходу щодо військового сценарію деокупації цих територій з боку ЗСУ.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому телеграм-каналі та Facebook!
Новости