Вторник, 18 июня 2024 13:06

Стало відомо, що насправді Трамп думає про виділення допомоги Україні

Насправді, республіканець Дональд Трамп підтримує Україну, заявила сенаторка-республіканка Джонні Ернст

Сенаторка-республіканка Джонні Ернст заявила, що Дональд Трамп у приватних розмовах підтримує надання військової допомоги Україні, хоча публічно не висловлює однозначної позиції з цього питання.

Стало відомо, що насправді Трамп думає про виділення допомоги Україні

Дональд Трамп

Ернст зазначила, що в приватних розмовах Трамп підтримує військову допомогу Україні. Вона також прокоментувала чутки про те, що Трамп публічно не підтримує продовження військової допомоги Україні. За її словами, екс-президент досить мовчазний щодо цього питання, і лише в приватних бесідах визнає, що це правильне рішення.

У травні 2024 року газета The Washington Post повідомила, що на одному з передвиборчих заходів Трамп заявив, що якби Москва розпочала повномасштабне вторгнення в Україну під час його президентства, він би наказав її розбомбити.

Нагадаймо, портал "Коментарі" розповідав, що під час мітингу в Детройті Трамп заявив про свої плани припинити допомогу Україні, критикуючи президента Джо Байдена за нібито марну трату грошей на війну. Також він відзначив, що президент Володимир Зеленський постійно просить гроші у Сполучених Штатів. Це ніколи не закінчується, сказав Трамп. Окрім того, він заявив, що розбереться із допомогою Україні ще до того, як увійде у Білий дім у разі перемоги на президентських виборах.

Окрім того, відомо, що Трамп знову підкреслив про те, що готовий дуже швидко припинити війну в Україні, проте не сказав, як саме це буде робити.

Разом з тим, експерти відзначають, що насправді у Трампа меркантильні інтереси щодо України. Він публічно говорить те, що хочуть чути його виборці.
Новости