Декілька тижнів тому одразу три джерела «Української правди» повідомили автора цього матеріалу, що Офіс президента отримав контроль над важливим активом у не зовсім прозорий спосіб. Простіше кажучи – зловживаючи владою.
Оскільки ці джерела мають безпосередній стосунок до фінансового сектору, топполітики та великого бізнесу, ми вирішили перевірити цю суспільно-важливу інформацію. І перевірили.
Наше наступне розслідування – про те, як на третьому році повномасштабного вторгнення Росії нікому не відомі люди фронтують в тилу великі активи в інтересах відомих топпосадовців.
Цю тривожну тенденцію ми проаналізуємо на прикладі унікального «Карпатнафтохіму».
Коли ми почали вивчати ситуацію довкола підприємства, навіть не розраховували знайти таку кількість обізнаних співрозмовників, з якими змогли поспілкуватись на момент публікації.
Тож історія про те, як найбільше хімічне підприємство країни взяв під контроль Офіс президента, що вже не є секретом для столичних еліт. І тому залишається лише розповісти про це суспільству.
Всі танкери перебувають у міжнародному правовому полі, мають власників та бенефіціарів.
Для росіян важливо не тільки зайняти Курахове, а й узяти під контроль Курахівське водосховище і…
Воїни зазначили, що росіяни втратили повністю колону своєї техніки, але рушили на штурм повторно.
Фото УНИАНПропозиція Укрзалізниці щодо підвищення тарифів вантажні перевезення на 37% є недоречною, адже більшість клієнтів…
Ведуча розповіла, що знає подібні історії у суспільстві, які залишилися без покарання.