Среда, 15 мая 2024 07:38

Зеленський скасував важливі візити до Португалії та Іспанії: що сталося

Лідер українців скасував свою поїздку через серйозну внутрішню ситуацію, яка склалася зараз в Україні

Глава української держави Володимир Зеленський скасував запланований на цей тиждень візит до Португалії та Іспанії. Президенту вкотре довелося відмінити ці візити. Як передає портал "Коментарі", про це пише CNN Portugal.

Зеленський скасував важливі візити до Португалії та Іспанії: що сталося

ЗМІ зазначає, що Володимир Зеленський скасував поїздку у зв’язку із серйозною внутрішньою ситуацією, що склалася в Україні на даний момент.

"Не повідомляючи конкретніших подробиць, делегація глави української держави, мабуть, зрозуміла, що складна ситуація на кількох лініях фронту, зокрема в Харкові, робить недоцільним виїзд за кордон в даний час", — пише португальське ЗМІ.

Раніше іспанські ЗМІ з посиланням на джерела повідомляли, що найближчим часом Зеленський відвідає Мадрид для підписання двосторонньої угоди щодо безпеки.

Зазначимо, учора Володимир Зеленський провів переговори із держсекретарем США Ентоні Блінкеном, який побував із візитом у Києві.

У ході зустрічі Володимир Зеленський заявив про негайну потребу України мати кілька систем ЗРК Patriot для захисту Харкова та області.

"Це найбільша проблема для нас. Нам справді потрібні сьогодні 2 ЗРК Patriot для Харкова та Харківської області. Тому що люди постійно страждають від обстрілів. Громадянські страждають від російських ракет", — сказав Зеленський.
Новости