Понедельник, 30 Ноябрь -0001 00:00

Політв’язень Клих підозрює, що хворий на рак шкіри та скаржиться на біль у серці

Український політв’язень Станіслав Клих — Політв’язень Клих підозрює, що хворий на рак шкіри та скаржиться на біль у серці
Український політв’язень Станіслав Клих
Родина хоче, аби Клиха перевели до в’язниці в РФ в ту область, яка ближча до України, аби простіше можна було його відвідувати Об этом сообщает visnyk.in.ua со ссылкой на СМИ.


Український політв’язень Станіслав Клих підозрює, що хворий на рак шкіри. Він також поскаржився на сильний біль у серці та нирках. Попри такий стан здоров’я, Клиха повернули з лікарні Челябінська до в’язниці у Верхньоуральську.


Про це у коментарі «Громадському» розповіла мати політв’язня Тамара Клих, яка розмовляла з сином телефоном 9 січня.


«Він засмучений, що в лікарні Челябінська його протримали всього 5 днів. Він писав заяву, аби його обстежили, адже болить і серце, і нирки. Але в нього взяли аналіз сечі та крові, і на четвертий день вже відправили назад до в’язниці. Жодного діагнозу не поставили, — сказала вона.


За її словами, Станіслав також скаржиться на проблеми з ногами — вони покрилися плямами, на п’ятці є тріщини. Клих підозрює, що в нього рак шкіри.


Тамара Клих розповіла, що листи політв’язень не отримує, хоча родина пише йому двічі на місяць.


«Для того, аби поговорити, мати замовляє у в’язниці дзвінок. Цього разу їм дозволили проговорити 15 хвилин. Відвідати сина Тамара Клих може раз на півроку, але каже, що їздити до Челябінська важко», — пише ЗМІ.


«Стас каже, що йдуть чутки про його переведення на Сахалін. Він і згоден, аби його перевели чи туди, або туди, де Сенцов (український режисер, політв’язень Олег Сенцов утримується у колонії Лабитнангі на півночі РФ — ред). Адже говорить, що в цій в’язниці він вже задихається», — підкреслила мати політв’язня.


Вона додала, що родина хоче, аби Клиха перевели до в’язниці в РФ в ту область, яка ближча до України, аби простіше можна було його відвідувати. Про це повинен клопотати адвокат.


За словами Тамари Клих, захисник спілкується лише зі Станіславом, а матері політв’язня він не телефонує.


Нагадаємо, минулого місяця політв’язень Клих майже тиждень провів у лікарні.


У середині грудня український політв’язень Станіслав Клих написав листа з російської колонії, в якому розповів про погіршення стану здоров’я, а також про підозру на рак.


Нагадаємо, восени Клих на зустрічі з матір’ю поскаржився про скарги на біль у серці, нирках і ногах.


Раніше матір Клиха розповіла, що її син скаржився, що в психіатричній лікарні його «накачали» психотропними препаратами.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/politvyazen-klih-pidozryuje-shcho-hvoriy-na-rak-shkiri-ta-skarzhitsya-na-bil-u-serci-559745.html”

ТОП

Последние публикации